O nas

Firma Pierożek rozpoczęła działalność w 2012 roku. Przez ten czas utworzyliśmy w Szczecinie małą sieć dystrybucji naszych wyrobów.

Obecnie posiadamy 8 sklepów firmowych.

W 2017 roku rozpoczeliśmy budowę wytwórni wyrobów garmażeryjnych Pierożek w Szczecinie. Stawiamy na ręczną, tradycyjną produkcję. Nie posiadamy maszyny formującej pierogi, a cała procedura odbywa się w sposób manualny, tak aby nie zachwiać jakości wyrobów oraz zachować ich domowy charakter.

Wykorzystujemy półprodukty wysokiej jakości, co pozwala na uzyskanie zakładanej jakości naszych pierogów. Nasze pierogi są wyrobem Premium.

Klienci oczekują jakości, a my to zapewniamy. To właściwa droga, którą konsekwentnie kroczymy. Nasze produkty nie zawierają konserwantów oraz innych substancji chemicznych.

W momencie, w którym znajduje się nasza firma szukamy stabilnych, przewidywalnych partnerów, którzy za pośrednictwem swoich istniejących kanałów dystrybucji zagospodarują nasz produkt.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które będą bazować na poszanowaniu własnych interesów oraz obopólnej satysfakcji. Jesteśmy gotowi produkować pod kątem marki własnej partnera, dostosowując się w pełni do przedłożonych wytycznych.

Zapraszamy do współpracy.